• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Hahn Boarding, Vídeň/3

Rakousko, Vídeň, Vídeň/3

Ubytování v Rakousku, Vídeň/3
Číslo objektu: AT1030.3.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.022,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt '3-Zimmer-Apartment', pro 4 osob, 60 m2, komfortní a moderní zařízení. Obývací pokoj s Místní TV stanice, TV-satelit, rádio a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, myčka a lednicí. Koupelna, sprcha a oddělené WC. Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/3

Informace o domě (rezidenci)

Nový, moderní, komfortní bytový dům 'Hahn Boarding', rok výstavby 2013. Zařízení domu: výtah, ústřední topení. Možnosti parkování: veřejné kryté parkoviště, veřejné parkoviště na ulici. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: v centru obce Wien, centrální poloha. Výhled z domu na město. Infrastruktura a vzdálenosti: potraviny 40 m, supermarket 40 m, restaurace 40 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/3:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme