• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Hahn Boarding, Vídeň/3

Rakousko, Vídeň, Vídeň/3

Ubytování v Rakousku, Vídeň/3
Číslo objektu: AT1030.2.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.816,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojov byt '2-Zimmer Apartment', pro 2 osob, 45 m2, komfortní a moderní zařízení. Obývací pokoj s Místní TV stanice, TV-satelit, rádio a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba a myčka. Jídlo: snídaně (extra), donáška pečiva (extra). Koupelna a sprcha/WC. Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/3

Informace o domě (rezidenci)

Nový, velký, moderní bytový dům 'Hahn Boarding', rok výstavby 2013. Zařízení domu: ústřední topení. Možnosti parkování: veřejné parkoviště na ulici. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: v centru obce Wien, centrální poloha. Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 40 m, potraviny 40 m, supermarket 40 m, restaurace 40 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/3:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme