• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu ★★★, Vídeň/3

Rakousko, Vídeň, Vídeň/3

Ubytování v Rakousku, Vídeň/3
Číslo objektu: AT1030.190.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.954,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 41 m2 v 1. patře, úplně renovovaný v roce 2012, moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (180 cm), kabelová TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha/WC. K dispozici: žehlička, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/3

Informace o domě (rezidenci)

3. Bezirk: Pěkný, historický bytový dům, renovovaný v roce 2012. V obci, klidná poloha. V domě: výtah. Příjezd vede až k objektu. Krátkodobá parkovací zóna za poplatek, v. Potraviny 50 m, supermarket 400 m, restaurace, kavárna 50 m, metro 'U3 Kardinal Nagl Platz' 440 m, park 'Prater' 1 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/3:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme