• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Kupka ★★★★, Vídeň/3

Rakousko, Vídeň, Vídeň/3

Ubytování v Rakousku, Vídeň/3
Číslo objektu: AT1030.170.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.909,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 52 m2, v podkroví: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV, rádio a DVD. Vstup na terasu. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko, kabelová TV a rádio. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. Topení v podlaze. Terasa 16 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička, telefon, sejf, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Velmi slunná a klidná poloha. K vnitřnímu dvoru situovaná střešní terasa se zelení a velice klidné prosatředí zve ke snídaním na slunci. Fén, dětské hračky, žehlička, k dispozici 4x rádio. Výtah přímo až k bytu. Pěkný podkrovní byt.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/3

Informace o domě (rezidenci)

3. okrsek: Nově zrenovovaný měšťanský dům pěkný vícegenerační dům 'Kupka'. Klidná poloha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, na ulici. V domě: výtah. Příjezd vede až k objektu. Společné garáže (extra). Supermarket 100 m, restaurace 60 m, pekárna, kavárna 100 m, tramvaj 30 m, metro 'U3,U4 Landstrasse' 700 m, koupaliště 2.5 km, krytý bazén 1 km, pláž ke koupání 3 km. Tenis, tenisová hala 800 m, sportovní centrum 1 km. 'Ringstrasse', 'Prater' se světoznámým 'Riesenrad' a 'Hundertwasserhaus' (dům architekta Hunderwassera) jsou snadno dosažitelné pěšky. Tramvaj 50 m. Blízká rekreační oblast 'Donauinsel' 3,5 km. Pronájem kol. Garážové stání musíte včas zarezervovat (15 EUR/den)! Zpoplatněná zóna krátkodobého parkovaní před domem. S domácími zvířaty je vyšší kauce (300 EUR).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/3:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme