• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu ★★★★, Vídeň/3

Rakousko, Vídeň, Vídeň/3

Ubytování v Rakousku, Vídeň/3
Číslo objektu: AT1030.130.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.118,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 109 m2 v 2. patře, prostorné, úplně renovovaný v roce 2013, moderní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s dvoulůžkem se Šatna, kabelová TV a plochá obrazovka. Kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Parketové podlahy. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Dobíjecí stojánek pro iPod. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/3

Informace o domě (rezidenci)

3.Bezirk: Historický bytový dům. V obci, 600 m od centra, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná. V domě: výtah. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání (extra). Veřejné kryté parkoviště 100 m. Krátkodobá parkovací zóna za poplatek, v. Supermarket 20 m, obchodní centrum 100 m, restaurace 10 m, bar 100 m, pekárna 20 m, kavárna 100 m, centrum dostupné pěšky během 5 min. Tramvaj 50 m, nádraží 'S Bahn Wien Mitte' 100 m, metro 'U3 Landstrasse-Wien Mitte' 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/3:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme