• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Mayerhofer ★★★★, Vídeň/21

Rakousko, Vídeň, Vídeň/21

Ubytování v Rakousku, Vídeň/21
Číslo objektu: AT1210.160.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.983,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 45 m2, v přízemí, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, TV a rádio. Vstup na zahradu. 1x otevřený pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Topení v podlaze. Terasa 16 m2, zahrada. Zahradní nábytek. Pozor prosím: nekuřácký byt. Nábytek z přírodního dřeva. V bytě k dispozici fén. U rezervací kratších než týden bude na místě účtován příplatek 30,- EUR/rezervace.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/21

Informace o domě (rezidenci)

21.okres: romantická vinná oblast 'Strebersdorf' na úpatí hory Bisamberg rodinný dům 'Mayerhofer'. 10 km od centra, klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: zahrada, louka k odpočinku. V domě: ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny, restaurace, autobusová zastávka 300 m, nádraží 1 km, koupaliště 1 km. Tenis 1 km. Tramvaj směr centrum 300 m. Rychlodráha 1 km. Cyklkostezky od domu. Rekreační oblast 'Donauinsel' (plaváni, plachtění, výlety na člunech, surfování) 1,5 km. Marchfeldkanal 400 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/21:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme