• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Kampstrasse ★★★, Vídeň/20

Rakousko, Vídeň, Vídeň/20

Ubytování v Rakousku, Vídeň/20
Číslo objektu: AT1200.400.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.659,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 60 m2 v 1. patře, světlé, renovovaný, moderní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s dvoulůžkem, kabelová TV a plochá obrazovka. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Odkládací místnost. K dispozici: pračka, sušička, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/20

Informace o domě (rezidenci)

20. Bezirk: Útulný bytový dům 'Kampstrasse'. V obci. V domě: výtah, odkládací místnost na kola, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Krátkodobá parkovací zóna za poplatek, v. Supermarket 200 m, obchodní centrum 500 m, restaurace, pekárna, kavárna 200 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'S Bahn Traissengasse' 150 m, metro 'U6 Dresdnerstrasse' 150 m. Atrakce v blízkosti: Augarten, Donauinsel.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/20:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme