• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Am Nestroyplatz ★★★, Vídeň/2

Rakousko, Vídeň, Vídeň/2

Ubytování v Rakousku, Vídeň/2
Číslo objektu: AT1020.650.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 14.626,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 50 m2 v 1. patře, renovovaný, účelné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x lůžko, 1x pohovka, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a rádio. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka (extra), vysoušeč vlasů. Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/2

Informace o domě (rezidenci)

2. Bezirk: Historický bytový dům 'Am Nestroyplatz'. V obci, 1 km od centra, centrální, klidná poloha. V domě: výtah, ústřední topení. Obchod, supermarket, restaurace, bar, pekárna, kavárna 50 m, pěší zóna 1 km, centrum dostupné pěšky během 5 min. Autobusová zastávka 50 m, metro 'U1 Nestroyplatz' 20 m. Atrakce v blízkosti: Stephansdom, Wiener Prater. Pozor prosím: vhodné pro rodiny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/2:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme