• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Beim Prater ★★★★, Vídeň/2

Rakousko, Vídeň, Vídeň/2

Ubytování v Rakousku, Vídeň/2
Číslo objektu: AT1020.250.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 25.282,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 125 m2 v 3. patře, úplně renovovaný v roce 2012, velmi komfortní a luxusní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. 2x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), kapsle do kávovaru zdarma. WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC, vířivou vanou, Sauna. Dřevěné podlahy. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Dobíjecí stojánek pro iPod. Pozor prosím: nekuřácký byt. Bez výtahu.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/2

Informace o domě (rezidenci)

2. Bezirk: Historický bytový dům 'Beim Prater', rok výstavby 1896, renovovaný. V obci, slunná poloha. Příjezd vede až k objektu. Krátkodobá parkovací zóna za poplatek, v. Potraviny, supermarket, restaurace 400 m, centrum dostupné pěšky během 25 min. Autobusová zastávka 20 m, metro 'U3 Kardinal Nagl Platz' 700 m, park 'Wiener Prater' 100 m. Cyklistická stezka 100 m. Atrakce v blízkosti: Wiener Prater, Riesenrad. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Margaretenstrasse.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/2:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme