• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Apartment Zentrum Prater Donau, Vídeň/2

Rakousko, Vídeň, Vídeň/2

Ubytování v Rakousku, Vídeň/2
Číslo objektu: AT1020.2.2

Ubytování pro 9 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 28.886,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojov byt pro 9 osob, 80 m2 v 1. patře, komfortní a útulné zařízení. Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV, DVD, stereo přehrávač, CD a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x vysunovací lůžko. Ložnice s 1x vysunovací lůžko a 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Obytná kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl, lednicí a mraznička. Sprcha a oddělené WC. Další zařízení: vysoká stolička pro děti, telefon, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/2

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, komfortní, útulný řadový dům 'Apartment Zentrum Prater Donau'. Zařízení domu: ústřední topení, klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás), sušička (ke spoluužívání). Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: v centru obce Wien, centrální poloha v obytné čtvrti, u řeky. Výhled z domu na město. Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 10 m, potraviny 10 m, supermarket 10 m, restaurace 10 m, krytý bazén 1 km, koupaliště 700 m, písečná pláž 700 m, sportovní centrum 1 km, golfové hřiště 700 m, tenis 1 km, dětské hřiště, 200 m, autobusová zastávka 100 m, Metro 10 m. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 500 m, hlavní silnice v 100 m a letiště v 18 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/2:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme