• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Sievering ★★★, Vídeň/19

Rakousko, Vídeň, Vídeň/19

Ubytování v Rakousku, Vídeň/19
Číslo objektu: AT1190.570.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 13.969,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 32 m2 v 2. patře, vkusné a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka a 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička), jídelní stůl. Koupelna/WC. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/19

Informace o domě (rezidenci)

19. Bezirk: Pěkný vícegenerační dům 'Sievering', renovovaný v roce 2011. V obci, na ulici, v zeleni. V domě: výtah, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra), místnost na sušení. Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 400 m, restaurace 300 m, autobusová zastávka 200 m. Dům je v krásné vilové čtvrti v zeleni v části Wien-Doebling. Bezpočet výčepů a 'Heurigen' lokálů, stejně jako známá čtvrť 'Alt-Grinzing' rychle dosažitelné pěšky. Hora Kahlberg s nádherným výhledem na Vídeň v blízkosti. Mimoto dosáhnete linkou 37 ve 20 minutách střed něsta. Bezplatné parkování před domem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/19:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme