• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Sievering ★★★, Vídeň/19

Rakousko, Vídeň, Vídeň/19

Ubytování v Rakousku, Vídeň/19
Číslo objektu: AT1190.250.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.884,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 60 m2 v 1. patře, světlé, komfortní a moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka, jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x pohovka (130 cm), 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Bez výtahu.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/19

Informace o domě (rezidenci)

19.Bezirk: Pěkný bytový dům 'Sievering', rok výstavby 1960. V obci, v okrsku Sievering, klidná, slunná, vyvýšená poloha. Společné: zahrada (oplocená). V domě: ústřední topení. Příjezd 200 m od objektu. Cesta se schodištěm k domu. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 200 m, supermarket 1 km, restaurace 100 m, pekárna, kavárna, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'S Bahn' 500 m. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Margaretenstrasse.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/19:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme