• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Penzing ★★★, Vídeň/14

Rakousko, Vídeň, Vídeň/14

Ubytování v Rakousku, Vídeň/14
Číslo objektu: AT1140.350.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.876,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 86 m2 v 2. patře, světlé, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, TV-satelit, plochá obrazovka, stereo přehrávač, DVD a k dispozici výběr DVD. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/14

Informace o domě (rezidenci)

14. Bezirk: Moderní bytový dům 'Penzing', rok výstavby 2001. V obci, živá poloha. Společné: zahrada. Zahradní sezení. V domě: výtah. Příjezd vede až k objektu. Společné garáže. Supermarket 20 m, restaurace, tramvaj, autobusová zastávka 50 m, metro 'U4 Ober St. Veit' 600 m, koupaliště 1 km, krytý bazén 1 km. Dětské hřiště 150 m. Atrakce v blízkosti: Schloss Schönbrunn.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/14:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme