• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Marian ★★★, Vídeň/14

Rakousko, Vídeň, Vídeň/14

Ubytování v Rakousku, Vídeň/14
Číslo objektu: AT1140.160.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.670,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 80 m2 v 5. patře, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, plochá obrazovka a stereo přehrávač. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená jídelna s panoramatickým oknem, jídelní stůl. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sedací vana, WC zvlášť. Velmi pěkný výhled do dálky. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/14

Informace o domě (rezidenci)

14. Bezirk: Bytový dům 'Marian'. V obci, klidná, slunná poloha, oblast se slabým provozem, ve slepé ulici. Společné: dětské hřiště. V domě: výtah, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Krátkodobá parkovací zóna za poplatek, v. Supermarket, restaurace 150 m, autobusová zastávka 180 m, metro 'U3 Kendlerstrasse' 400 m, koupaliště 1.3 km. Atrakce v blízkosti: Schloß Schönbrunn.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/14:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme