• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Schönbrunn ★★★★, Vídeň/13

Rakousko, Vídeň, Vídeň/13

Ubytování v Rakousku, Vídeň/13
Číslo objektu: AT1130.300.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 35.761,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 120 m2 v 1. patře, světlé, renovovaný v roce 2007, velmi moderní a luxusní zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna 57 m2, kabelová TV a CD. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/WC, WC zvlášť. Terasa 16 m2. Zahradní nábytek, lehátka, odkládací místnost. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt. Užijte si pohodlný a prostorný byt v klidné lokalitě s výhledem na zeleň, který se nachází v jedné z nejhezčích čtvrtí ve Vídni! Krásná parketová podlaha, moderní vybavení a velká francouzská okna. Upozornění: pro dlouhodobé pobyty (více jak 3 týdny) na vyžádání sleva.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/13

Informace o domě (rezidenci)

13. Bezirk: Velmi pěkný, historický vícegenerační dům 'Schönbrunn'. Centrální, klidná, slunná poloha. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny, supermarket, restaurace, autobusová zastávka 200 m, metro 'U4 'Hietzing' 300 m, koupaliště 2 km. Využijte výhodné polohy tohoto krásného patricijského domu: Park Schönbrunn je dosažitelný pěšky za pouhé 2 minuty (velká řada akcí během letních měsíců). Do centra města se dostanete metrem za 15 minut. Veřejná parkovací místa se nacházení před domem a ve vedlejší ulici.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/13:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme