• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Inner City ★★★, Vídeň/1

Rakousko, Vídeň, Vídeň/1

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1
Číslo objektu: AT1010.550.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 16.446,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 49 m2 v 2. patře, pěkné a vkusné zařízení: vstup. 1x velký pokoj, 1x pohovka, 1x dvoulůžko, jídelní stůl, kabelová TV, stereo přehrávač a DVD. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. K dispozici: dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/1

Informace o domě (rezidenci)

1. Bezirk: Moderní, útulný vícegenerační dům 'Inner City', rok výstavby 1950, renovovaný. Ve čtvrti Franziskanerviertel, v centru obce Wien, klidná poloha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, v srdci města. V domě: výtah, ústřední topení. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Výměna ručníků 1x týdně (navíc- extra). Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu. Veřejné kryté parkoviště 100 m. Obchod, supermarket, restaurace, bar 50 m, pekárna 100 m, kavárna 50 m, tramvaj 200 m, metro 'U1,U4, U3' 500 m. Atrakce v blízkosti: Stephansdom, Stadtpark, Mozarthaus, Staatsoper.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme