• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Sonnenfels ★★★, Vídeň/1

Rakousko, Vídeň, Vídeň/1

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1
Číslo objektu: AT1010.450.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.670,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 62 m2 v 3. patře, prostorné a světlé, úplně renovovaný, moderní a vkusné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka (140 cm), 1x dvoulůžko, kabelová TV a stereo přehrávač. Obytná kuchyně u vstupu (3 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Koupelna/WC. K dispozici: dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Užijte si klidné nádvoří!
Ubytování v Rakousku, Vídeň/1

Informace o domě (rezidenci)

1. Bezirk: Pěkný, historický vícegenerační dům 'Sonnenfels'. Skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, v srdci města. V domě: výtah. Příjezd vede až k objektu. Veřejné kryté parkoviště 300 m. Obchod, supermarket 200 m, restaurace 20 m, bar, pekárna 100 m, kavárna 50 m, pěší zóna 200 m, metro 'U1,U3 Stephansplatz' 300 m. Atrakce v blízkosti: Stephansdom, Staatsoper.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme