• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Opera ★★★, Vídeň/1

Rakousko, Vídeň, Vídeň/1

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1
Číslo objektu: AT1010.400.2

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.863,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 114 m2 v 7. patře, prostorné a světlé, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x pohovka a 1x pohovka pro 2 osoby. Obytná kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Vstup na balkon. Koupelna, sprcha/WC. Malý balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na město. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/1

Informace o domě (rezidenci)

1.Bezirk: Bytový dům 'Opera'. Centrální poloha, v srdci města. V domě: výtah, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra), místnost na sušení. Příjezd vede až k objektu. Veřejné kryté parkoviště 50 m. Supermarket 100 m, restaurace 10 m, pekárna 50 m, kavárna 10 m, autobusová zastávka 50 m, metro 'U4, U1 Karlsplatz' 100 m. Atrakce v blízkosti: Oper, Stephansdom, Karlskirche. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme