• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Opera ★★★, Vídeň/1

Rakousko, Vídeň, Vídeň/1

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1
Číslo objektu: AT1010.400.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 17.192,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Cityappartment Opera', 1-pokojový byt 60 m2 v 4. patře, moderní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 2x pohovka, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač a DVD. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na lodžii. Koupelna, WC zvlášť. Lodžie. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/1

Informace o domě (rezidenci)

1.Bezirk: Bytový dům 'Opera'. Centrální poloha, v srdci města. V domě: výtah, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra), místnost na sušení. Příjezd vede až k objektu. Veřejné kryté parkoviště 50 m. Supermarket 100 m, restaurace 10 m, pekárna 50 m, kavárna 10 m, autobusová zastávka 50 m, metro 'U4, U1 Karlsplatz' 100 m. Atrakce v blízkosti: Oper, Stephansdom, Karlskirche. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme