• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Mölker Steig ★★★★, Vídeň/1

Rakousko, Vídeň, Vídeň/1

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1
Číslo objektu: AT1010.300.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)

Nájemní cena za ubytování: od 42.652,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, částéčně zkosený, komfortní a moderní zařízení: vstup. Vstup k zahradnímu sezení. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. V podkroví: velký obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, 1x dvoulůžko, kabelová TV, stereo přehrávač a DVD. Malé zahradní sezení. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/1

Informace o domě (rezidenci)

1. Bezirk: Vídeň se svou jedinečnou atmosférou - pěkný, historický řadový dům 'Mölker Steig'. Centrální poloha, v srdci města, v pěší zóně. K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení (40 m2). V domě: ústřední topení, pračka. Veřejné kryté parkoviště 100 m. Potraviny, supermarket, restaurace 100 m, metro 'U2 Schottentor' 200 m. Atrakce v blízkosti: Rathaus. Tento nádherný dům, ve stylu Biedermeier, stojí v prestižní lokalitě Vídně a poskytuje velmi individuální pohodlí : za pouhých 5 minut chůze se odtud můžete dostat ke Stephansdom, radnice a císařský hrad jsou vzdáleny pouze 300 m. Zahradní nábytek je na klidném nádvoří, ideální pro příjemné posezení v letní sezóně.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme