• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Beim Stephansplatz ★★★★, Vídeň/1

Rakousko, Vídeň, Vídeň/1

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1
Číslo objektu: AT1010.210.2

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 25.057,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 78 m2 v 4. patře, komfortní a osobité zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x pohovka pro 2 osoby. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV, stereo přehrávač a DVD. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Malý balkon 2 m2. K dispozici: pračka, telefon, žehlička, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Užijte si výhled na St. Stephen's katedrálu.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/1

Informace o domě (rezidenci)

1. Bezirk: Krásný dům ve stylu Biedermeier s překrásnou polohou přímo v srdci města, pouze 150 m od Stephansdom. Je ideálním výchozím bodem pro prohlídku Vídně a zároveň k poznání vkusu vnitřního města. Na požádání může majitel zajistit vstupenky na opery, koncerty a do divadla. Majitel nabízí také doprovod historickou a hudební Vídní, viz: www.wien-musik.at. Upozornění: pokud neoznámíte příjezd kromě dané doby příjezdu, bude Vám na místě účtován poplatek! vícegenerační dům 'Beim Stephansplatz', z 19. století. V centru obce, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná. V domě: výtah, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Potraviny 100 m, restaurace 20 m, autobusová zastávka 200 m, metro 'U3,U1 Stephansplatz' 150 m, krytý bazén 200 m. Atrakce v blízkosti: Stephansdom, Staatsoper.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme