• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Am Rabensteig ★★★, Vídeň/1

Rakousko, Vídeň, Vídeň/1

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1
Číslo objektu: AT1010.200.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.013,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2, v podkroví, komfortní a starožitné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač, DVD a klimatizace. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt. Z apartmánu je krásný výhled na katedrálu sv. Štěpána. Krb v obýváku.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/1

Informace o domě (rezidenci)

1. Bezirk: V srdci Vídně v bezprostřední blízkosti Štěpánského dómu, přímo na ulici 'Roterturmstrtasse' a tržiště 'Fleischmarkt' se nachází tento pohodlný vícegenerační dům 'Am Rabensteig'. V centru obce Wien, centrální poloha. V domě: restaurace, výtah, ústřední topení. Veřejné kryté parkoviště 150 m. Potraviny 50 m, restaurace 20 m, autobusová zastávka 50 m, metro 'Schwedenplatz' 200 m, krytý bazén 600 m. Atrakce v blízkosti: Stephansdom. Na blízkém Schwedenplatz je zastávka autobusu k letišti. Využijte také blízké kotviště rychločlunu (2 minuty) pro výlet do Bratislavy. V létě koupání.
Aktuální počasí v oblasti a předpovědi počasí pro blízké okolí
:
ÄŚ 27.2.
ZataĹľeno
7°C
PĂ 28.2.
Polojasno
5°C
So 29.2.
ZataĹľeno
9°C
Ne 1.3.
ZataĹľeno
9°C
Po 2.3.
ZataĹľeno
11°C
Ăš 3.3.
ZataĹľeno
7°C
St 4.3.
Polojasno
12°C
ÄŚ 5.3.
Skorojasno
9°C
Další místa v okolí s předpovědí počasí: (řazeno podle vzdálenosti)
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme