• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Dorotheergasse ★★★, Vídeň/1

Rakousko, Vídeň, Vídeň/1

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1
Číslo objektu: AT1010.195.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.198,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV a DVD. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko (180 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Malý balkon 2 m2. K dispozici: pračka. Internet (DSL/LAN, zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Apartmán nabízí veškeré pohodlí, které si jen od pobytu v rekreačním apartmánu můžete přát, především vynikající umístění: centrální a klidná poloha!
Ubytování v Rakousku, Vídeň/1

Informace o domě (rezidenci)

1.Bezirk: Velmi pěkný, historický vícegenerační dům 'Dorotheergasse', rok výstavby 1948. Centrální, klidná poloha, na ulici. V domě: výtah, ústřední topení. Obchod 300 m, potraviny 100 m, supermarket 300 m, restaurace, autobusová zastávka 100 m, metro 300 m. Dům má vynikající polohu v samém srdci města: k pamětihodnostem Vídně se dostanete pěšky. Objekt se nachází několik minut od metra na Stefansplatz, Karlsplatz nebo Herrengasse. Prosím pozor: zóna s placeným parkováním.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/1:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme