• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Blümel ★★★, Velden

Rakousko, Korutany, Velden

Ubytování v Rakousku, Velden
Číslo objektu: AT9220.30.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.880,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 50 m2 v 1. patře: obývací pokoj, TV-satelit a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/WC. Velký balkon 18 m2. Zahradní nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt je částečně zkosený.
Ubytování v Rakousku, Velden

Informace o domě (rezidenci)

Fahrendorf 2 km od Velden: Dům 'Blümel'. Slunná poloha, přímo u lesa. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong, gril, dětské hřiště. V domě: společenská místnost, ústřední topení. Donáška pečiva. Parkovací místo. Potraviny 2.5 km, restaurace 1 km, pláž ke koupání 2.5 km. Tenis 2.5 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Jezero ke koupání 2,5 km. K dispozici: vysoká židle, dětská postýlka. Místní poplatek za osobu a den k placení na místě: děti do 6 roků zdarma, 6 - 16 letí: 2,40 EUR, dospělí od 16 roků 3,82 EUR. Pro byt 1 parkovací místo. Cestovat a šetřit: Kaernten-Woerthersee-Card je v ceně, platí od dubna do října a opravňuje k volnému vstupu na 6 plováren/pláží kolem jezera Wörtersee, k vyjížďkám lodí a lanovkám v celém Korutansku, přes 100 výletních cílů, muzeí, zoo atd., autobus a železnice kolem jezera až s 50 % slevou, 25 doprovodných vandrování zdarma a nabídky sportování až 30 % slevy (minigolf, tenis, golfové slídění, pronájem kol, šlapadel, nebo vodních lyží).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Velden:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 450 m n.m.
Jižní poloha rekreační oblasti se svými lázněmi Klagenfurt, Poetschach, Velden a Reifnitz v trojzemí Rakuska, Italie a Slovinska zaručuje příjemné středomořské podnebí. Možnosti sportu a zájmů ve volném čase jsou neomezené a také dlouho do noci se nezhasíná. Známé, rušné lázeňské centrum přímo u jezera Woerthersee. V obci: supermarket, restaurace, bar, diskotéka, kasino, krytý bazén, sauna.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Potápění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Velden / Köstenberg 5x dalši golfové hřiště v okruhu. Rajtování. Rybaření. Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Schleppe Alm. 1x sedačková lanovka, 1x vlek. Sněhový park, halfpipe. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Další lyžařská střediska: Villach 15 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme