• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Scheiberhof ★★★, Umhausen

Rakousko, Ötztal, Umhausen

Ubytování v Rakousku, Umhausen
Číslo objektu: AT6441.210.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.530,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová chata 90 m2, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj, jídelní kout a kachlová kamna. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní kout a kamna na dřevo. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 2x lůžko a 1x dvoulůžko. Sprcha/WC. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Umhausen

Informace o domě (rezidenci)

V blízkosti a pěšky dosažitelný Engelswand. Selský dům 'Scheiberhof', 2-podlažní, z jedné strany soused, z 16. století, renovovaný. Osada Platzl, klidná, slunná poloha, 3.5 km od jezera, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Zahradní sezení, terasa, gril. V domě: ústřední topení. Donáška pečiva. Parkovací místo. Potraviny 2.5 km, restaurace 2.5 km, autobusová zastávka 380 m, koupaliště 10 km, termální bazén 13 km, zátoka ke koupání 3.5 km. Kabinková lanovka 10 km, zastávka ski-busu 380 m, lyžařská škola 10 km, běžkařské stopy 1 km, kluziště 3 km. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 'Area 47' in 15 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Lyžařský region Ötz je vzdálený 10 minut jízdy autem, Sölden 20 minut. Ideální poloha, jak pro zimní, tak letní výlety. Horolezecká túra Engelswand, Stuibenfall, Ötztal Trail, atd.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Umhausen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'036 m n.m.
Nejstarší osídlení v údolí Ötztal s nejvyšším vodopádem Tyrolska 'Stuibenfall' s výškou 159 m. Zvláštní atrakcí je archeologická obec 'Ötzidorf' s pohledem do života před 5.000 lety. Přírodní jezero obklopené Ötztalskými horami. Termální lázně 'Aqua Dome' v Längenfeldu. TIP: při pořízení karty Ötztal Card je mnoho vstupů na lanovky, bazény, muzea a veřejnou dopravu v ceně. Vhodná pro rodinou rekreaci horská vesnice, 60 km západně od Innsbruck. Diskotéka, solárium. Další možnosti. Doprava letadlem: letiště Innsbruck (INN), 60 km.

informace pro letní ubytování

Obec Froidchapelle je známá jezery 'Eau d'Heure' - největší jezerní krajiněBelgie. Poslední se rozprostírá na 1800 ha a sestává z pěribagrových jehzer s více jako 600 ha plochy a z pro hosty rezervolvaného pobřeží o celůkové délce 50 km. Provozování různých vodních sportů možné: surfování, jetski, potápění (kluib), rybolov a šlapadla Vodní sporty jako surfování, jetski, potápění (klub), rybolov a šlapadla. Také návštěva akvárií n eboé vodního parku. VCelá oblast letní lyžování, Sölden 20 km. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská oblast Niederthai pro rodiny a začátečníky s napojením na lyžařské oblasti Hochoetz a Soelden s lyžařským autobusem zdarma, příp. se silnou slevou. Slunná běžkařská trať až do jara po 40 km Hoehenloipe v Niederthai, sáňkování, vyjížďky s koňským spřežením, vandrování ve sněhurách. Sněhový park. Bežkařské tratě, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme