• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Dialer ★★★, Umhausen

Rakousko, Ötztal, Umhausen

Ubytování v Rakousku, Umhausen
Číslo objektu: AT6441.200.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.599,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 78 m2 na 2 podlažích, útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. V podkroví: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby (120 cm v délce 200 cm), TV-satelit, video, CD a DVD. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC. Pěkný panoramatický výhled na hory a na město. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Umhausen

Informace o domě (rezidenci)

Tumpen 5 km od Umhausen: Útulný dvougenerační dům 'Dialer'. V obci, klidná, slunná poloha, přímo u lesa, 10 km od jezera. V domě: lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 300 m, supermarket 10 km, restaurace 300 m, oblázková pláž 13 km, koupaliště 10 km, termální bazén 13 km, zátoka ke koupání 10 km. Visutá lanovka 10 km, vlek 10 km, zastávka ski-busu 300 m, lyžařská škola 10 km, běžkařské stopy 1 km, kluziště 1 km. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 'Area 47' in 15 km. Pozor prosím: skibus zdarma. V 5 minutách dosáhnete lyžařskou oblast Ötz a ve 20 minutách lyžařskou arénu Sölden. Aqua Dome v Längenfeld 13 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Umhausen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'036 m n.m.
Nejstarší osídlení v údolí Ötztal s nejvyšším vodopádem Tyrolska 'Stuibenfall' s výškou 159 m. Zvláštní atrakcí je archeologická obec 'Ötzidorf' s pohledem do života před 5.000 lety. Přírodní jezero obklopené Ötztalskými horami. Termální lázně 'Aqua Dome' v Längenfeldu. TIP: při pořízení karty Ötztal Card je mnoho vstupů na lanovky, bazény, muzea a veřejnou dopravu v ceně. Vhodná pro rodinou rekreaci horská vesnice, 60 km západně od Innsbruck. Diskotéka, solárium. Další možnosti. Doprava letadlem: letiště Innsbruck (INN), 60 km.

informace pro letní ubytování

Obec Froidchapelle je známá jezery 'Eau d'Heure' - největší jezerní krajiněBelgie. Poslední se rozprostírá na 1800 ha a sestává z pěribagrových jehzer s více jako 600 ha plochy a z pro hosty rezervolvaného pobřeží o celůkové délce 50 km. Provozování různých vodních sportů možné: surfování, jetski, potápění (kluib), rybolov a šlapadla Vodní sporty jako surfování, jetski, potápění (klub), rybolov a šlapadla. Také návštěva akvárií n eboé vodního parku. VCelá oblast letní lyžování, Sölden 20 km. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská oblast Niederthai pro rodiny a začátečníky s napojením na lyžařské oblasti Hochoetz a Soelden s lyžařským autobusem zdarma, příp. se silnou slevou. Slunná běžkařská trať až do jara po 40 km Hoehenloipe v Niederthai, sáňkování, vyjížďky s koňským spřežením, vandrování ve sněhurách. Sněhový park. Bežkařské tratě, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme