• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Schmid ★★★, Umhausen

Rakousko, Ötztal, Umhausen

Ubytování v Rakousku, Umhausen
Číslo objektu: AT6441.190.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.389,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 100 m2, ve zvýšeném přízemí, moderní zařízení se dřevem: vstup. 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x velký pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obývací pokoj s panoramatickým oknem, TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní kout. Koupelna/sprcha, 2x WC zvlášť. Podlahové topení. Zahradní sezení. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Ubytování v Rakousku, Umhausen

Informace o domě (rezidenci)

Tumpen 5 km od Umhausen: Moderní bytový dům 'Schmid'. V obci, klidná, slunná poloha, 7 km od jezera, 5 km od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: přírodní zahrada. Zahradní nábytek. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení, sušák lyžařských bot. Donáška pečiva. Parkovací místo (2 x) u domu. Potraviny 500 m, supermarket 4 km, kavárna 500 m, koupaliště 10 km, termální bazén 'Umhausen' 5 km, jezero ke koupání 'Piburg' 7 km. Visutá lanovka 5 km, vlek 5 km, zastávka ski-busu 500 m, lyžařská škola 5 km, běžkařské stopy 1 km, kluziště 1 km. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 'Area 47' in 10 km, Ötzidorf 5 km, Aqua Dome 13 km, Engelswand 2 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Hochötz 5 km. Pozor prosím: skibus zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Umhausen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'036 m n.m.
Nejstarší osídlení v údolí Ötztal s nejvyšším vodopádem Tyrolska 'Stuibenfall' s výškou 159 m. Zvláštní atrakcí je archeologická obec 'Ötzidorf' s pohledem do života před 5.000 lety. Přírodní jezero obklopené Ötztalskými horami. Termální lázně 'Aqua Dome' v Längenfeldu. TIP: při pořízení karty Ötztal Card je mnoho vstupů na lanovky, bazény, muzea a veřejnou dopravu v ceně. Vhodná pro rodinou rekreaci horská vesnice, 60 km západně od Innsbruck. Diskotéka, solárium. Další možnosti. Doprava letadlem: letiště Innsbruck (INN), 60 km.

informace pro letní ubytování

Obec Froidchapelle je známá jezery 'Eau d'Heure' - největší jezerní krajiněBelgie. Poslední se rozprostírá na 1800 ha a sestává z pěribagrových jehzer s více jako 600 ha plochy a z pro hosty rezervolvaného pobřeží o celůkové délce 50 km. Provozování různých vodních sportů možné: surfování, jetski, potápění (kluib), rybolov a šlapadla Vodní sporty jako surfování, jetski, potápění (klub), rybolov a šlapadla. Také návštěva akvárií n eboé vodního parku. VCelá oblast letní lyžování, Sölden 20 km. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská oblast Niederthai pro rodiny a začátečníky s napojením na lyžařské oblasti Hochoetz a Soelden s lyžařským autobusem zdarma, příp. se silnou slevou. Slunná běžkařská trať až do jara po 40 km Hoehenloipe v Niederthai, sáňkování, vyjížďky s koňským spřežením, vandrování ve sněhurách. Sněhový park. Bežkařské tratě, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme