• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Zur Sonne ★★★, Umhausen

Rakousko, Ötztal, Umhausen

Ubytování v Rakousku, Umhausen
Číslo objektu: AT6441.145.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.633,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře: 2x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/WC. Balkon. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: jedna z ložnic s dvoulůžkem se nachází mimo apartmán. Nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Umhausen

Informace o domě (rezidenci)

Niederthai: Bytový dům 'Zur Sonne'. 50 m od sjezdovek, v zeleni. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Gril, dětské hřiště. V domě: restaurace, lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva, snídaně a polopenze na vyžádání. Parkovací místo u domu. Obchod 7 km, potraviny 500 m, autobusová zastávka 50 m. Vlek, zastávka ski-busu 50 m, lyžařská škola 300 m, běžkařské stopy 50 m. Atrakce v blízkosti: Stuibenfall 1 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Niederthai 50 m, Hochötz 15 km, Sölden 29 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Umhausen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'036 m n.m.
Nejstarší osídlení v údolí Ötztal s nejvyšším vodopádem Tyrolska 'Stuibenfall' s výškou 159 m. Zvláštní atrakcí je archeologická obec 'Ötzidorf' s pohledem do života před 5.000 lety. Přírodní jezero obklopené Ötztalskými horami. Termální lázně 'Aqua Dome' v Längenfeldu. TIP: při pořízení karty Ötztal Card je mnoho vstupů na lanovky, bazény, muzea a veřejnou dopravu v ceně. Vhodná pro rodinou rekreaci horská vesnice, 60 km západně od Innsbruck. Diskotéka, solárium. Další možnosti. Doprava letadlem: letiště Innsbruck (INN), 60 km.

informace pro letní ubytování

Obec Froidchapelle je známá jezery 'Eau d'Heure' - největší jezerní krajiněBelgie. Poslední se rozprostírá na 1800 ha a sestává z pěribagrových jehzer s více jako 600 ha plochy a z pro hosty rezervolvaného pobřeží o celůkové délce 50 km. Provozování různých vodních sportů možné: surfování, jetski, potápění (kluib), rybolov a šlapadla Vodní sporty jako surfování, jetski, potápění (klub), rybolov a šlapadla. Také návštěva akvárií n eboé vodního parku. VCelá oblast letní lyžování, Sölden 20 km. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská oblast Niederthai pro rodiny a začátečníky s napojením na lyžařské oblasti Hochoetz a Soelden s lyžařským autobusem zdarma, příp. se silnou slevou. Slunná běžkařská trať až do jara po 40 km Hoehenloipe v Niederthai, sáňkování, vyjížďky s koňským spřežením, vandrování ve sněhurách. Sněhový park. Bežkařské tratě, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme