• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Gletscherblick ★★★, Tux

Rakousko, Zillertal, Tux

Ubytování v Rakousku, Tux
Číslo objektu: AT6293.110.1

Ubytování pro 20 osob, k dispozici 10 pokojů z toho je 9 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 40.681,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

10-pokojový dům 260 m2 na 3 podlažích, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a TV-satelit. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 8 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl, podávací okénko. 5x sprcha, 2x WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko, umyvadlo a sprcha. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. WC zvlášť. V podkroví: obývací pokoj/ložnice, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x malý pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). 1x malý pokoj, 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha/WC. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Obývací pokoj / jídelna je ve stylu útulného tyrolského stavení, z velké části ze dřeva. Kuchyň je moderní gastro kuchyní.
Ubytování v Rakousku, Tux

Informace o domě (rezidenci)

Juns im Tuxertal, 12 km od Mayrhofen: Dům této velikosti a tohoto standardu, jakož to rekreační dům je absolutní raritou v údolí Tuxer. Rodinný dům 'Gletscherblick', 3-podlažní. 4 km od centra Hintertux, 12 km od centra Mayrhofen, 1.5 km od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Zahradní nábytek. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení, sušák lyžařských bot. Odkládací místnost k dispozici. Parkovací místo u domu. Obchod 1.5 km, potraviny 1.5 km, supermarket 1.5 km, restaurace 500 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Mayrhofen' 12 km, koupaliště 12 km, krytý bazén 12 km. Tenis 1.5 km, kabinková lanovka 1.5 km, lyžařské centrum 1.5 km, zastávka ski-busu 50 m, lyžařská škola 1.5 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Hintertuxer Gletscher 5 km, Zillertal 3000 2 km, Zillertalarena 22 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska Hintertuxer Gletscher a Zillertal 3000 zdarma. Zima a léto: brána do lyžařského a ledovcového světa Zillertal 3000, cca 1500 m. Lyžování po celý rok: ledovec Hintertux (celoroční sněhové podmínky). V zimním období jsou na dotaz k dispozici autobusové linky Ruhrgebiet - Frankfurt - Juns/Hintertux (možnost přistoupit na celé trase). Dům stojí v chráněné oblasti.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Tux:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'150 - 1'500 m n.m.
V údolí Tuxertal, známé také jako zelené ledovcové údolí, naleznou přírodní a sportovní nadšenči vše, co by si mohli jen přát. Od 850 do 3 250 m. n. m. jsou všechny aktivity velmi lákavé. Blízko k Hintertuxergletscher a k Mayrhofen je zárukou pro rozmanitou dovolenou. Malá, rušná rekreační obec s 1'922 obyvatel, 78 km jiho-východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, krytý bazén, sauna. K tomu: lékař. Další možnosti. Památky: vodopády Tuxer (zdarma kyvadlový bus), Tuxer mlýn, ďáblův most.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Hintertux 8 km. Tenis. Rajtování. Rybaření. Letní lyžování, Hintertux. Paragliding, 10x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Zillertal 3000, počet přepravních zařízení: 62x celkem. 12x kabinkové lanovky, 22x sedačkové lanovky, 28x vleky. Celkem 192 m lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti od 3 let, lyžařská školka pro děti od 1 rok. Bežkařské tratě celkem v délce 28 km, zimní turistické cesty 30 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Mayrhofen. 225 km sjezdovek. Apre-ski v Hintertux.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme