• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Turrach ★★★, Turracher Höhe

Rakousko, Korutany, Turracher Höhe

Ubytování v Rakousku, Turracher Höhe
Číslo objektu: AT9565.100.1

Ubytování pro 14 osob, k dispozici 8 pokojů z toho je 7 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 27.693,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Turrach', 8-pokojová chata 180 m2, renovovaná v roce 2011, stylové a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Ve spodním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem. Sprcha/WC. V horním patře: 3x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj s dvoulůžkem. Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. E-topení. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sauna. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Turracher Höhe

Informace o domě (rezidenci)

Turracher Höhe Nord 2 km od Turrach: Útulná rekreační obec, ideální pro pobyt s dětmi. 'Turrach'. 15 domy v rezidenci. Ve svahu, 350 m od sjezdovek. Společné: gril. V rekreačním zařízení: sauna, stolní tenis, biliár, herní místnost, stolní fotbal, pračka, sušička (extra). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo, 50 m na pozemku. Potraviny 13 km, supermarket 13 km, restaurace 500 m, koupaliště 25 km, krytý bazén 25 km. Lanová dráha 1.5 km, vlek 1.5 km, zastávka ski-busu 100 m, lyžařská škola 1.5 km, běžkařské stopy 1.5 km, kluziště 1.5 km, dětské hřiště 500 m. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska Turracher Höhe zdarma. V případě dobrých sněhových podmínek je dům dostupný přímo na lyžích. Animátorské programy pouze v hlavní letní sezóně.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Turracher Höhe:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'800 m n.m.
Malá, idylická vesnice, 65 km jiho-východně od Klagenfurt. V obci: potraviny, pekařství.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Letní sáňkařská dráha, délka 1.6 km. 1x sedačková lanovka turistické cesty, horské túry. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Turracher Höhe, poloha údolní stanice 1'800 m. 1x kabinková lanovka, 4x sedačkové lanovky, 9x vleky. Celkem 38 km lyžařské sjezdovky. Bežkařské tratě celkem v délce 18 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy, osvětlení. Přírodní kluziště, metaná.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme