• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Sonnenresort Gerlitzen ★★★, Treffen

Rakousko, Korutany, Treffen

Ubytování v Rakousku, Treffen
Číslo objektu: AT9521.100.4

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.471,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 75 m2, světlé, vkusné zařízení: 2x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, elektrický kávovar), jídelní kout. Koupelna nebo sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka, sušička. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Treffen

Informace o domě (rezidenci)

Gerlitzen 12 km od Treffen: Moderní bytový dům 'Sonnenresort Gerlitzen', obklopen loukami. Klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u sjezdovek. Společné: bazén vyhřívaný (01.01. a 31.12.). Dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, sauna, masáže (extra). Výměna povlečení denně (navíc- extra). Parkovací místo u domu. Lanová dráha 300 m. Známá jezera v okolí: Ossiachersee 12 km. Pozor prosím: hlídání dětí možné (extra). velké lázně. Pro děti: 'dětský klub, pestrý týdenní program, místnost pro mládež s kulečníkem, šipkami a stolním fotbalem. Mýtné silnice Gerlitzen-Alpen-Strasse v ceně!
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Treffen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Treffen, pouze 10 min. od Villach (8 km) a jenom několik miniut od 11 km dlouhého a až 46 m hlubokého jezera Ossiachersee. Pro příjemnou teplotu vody (v létě až + 28 stupňů) je jezero vynikající pro podařenou aktivní dovolenou pro celou rodinu. Pro kulturu horující je pojmem každoroční carintské léto (Carinthischer Sommer) na jezeře s dostaveníčkem velkých dobových muzikantů, je také výchozím bodem k zajímavým památkám blízkého okolí, jako na př. hornické museum na Gerlitzer Alp, lázně teplého potoka Villach, hradní arena Finkenstein, nebo předvadění sokolníků, to vše je dovolená na tomto jezeře na každý pád zážitek.

informace pro letní ubytování

V létě je jen několik minut vzdálené jezero Ossiacher Badesee ideální pro rodiny k odpočinku a zotavení. Rušný turistický ruch zůstal až do dneška zachován - ale v příjemnějším pojetí. Malebná kulisa se sotva změnila. Předností je zeleň Gerlitzer Alpe - je oblibeným rajem turistů (provoz v létě: kvěen - říjen) a v pozadí modř ossiaského jezera. Pro aktivní dovolenou je mnoho k nabidnutí: paragliding, tenis, horská cyklkistika, plachtění, nebo surfování, rybolov, padlování, plavaní, vodní lyžování a cyklistika. Dále jasou zde 2 golfová hřiště, možnost potápění a letní sáňkování, stejně jako možnost rajtování v blizkém okolí. Zakoupenim korutanské průkazky získáte mnoho vyhod při vstupech do muzeí, otevřených a krytých plováren a plažových lázní, také pro horské dráhy, slevy pro veřejnou dopravu atd.

informace pro zimní ubytování

Profesionální lyžařské a snowboardské školy pro začátečníky i profiky v Gerlitzen/Kanzelhoehe (6 km), ve Verditz (11 km), nebo v Afritz (9 km). Gerlitzer Alpe je eldorádem pro lyžaře, snowboardisty se zábavním parkem na perfektně preparovaných sjezdovkách. Lyžování od listopadu do dubna, garantovaný sníh. Ideální pro děti Gerli-krajina ledních medvědů a trpasličí lyžarská škola. Drahou Kanzhelbahn/Gipfelbahn dosáhnete ve 20 minutách 1.911 m. Další možnosti: lukostřelba, sáňkováni, turistika ve sněhu se sněhurami, nebo běžkaření.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme