• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Gruber ★★★, Telfs

Rakousko, Tyrolsko, Telfs

Ubytování v Rakousku, Telfs
Číslo objektu: AT6410.215.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.511,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 115 m2 v 2. patře, komfortní a útulné zařízení: vstup. 1x pokoj se střešní okno, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 2x pokoj s dvoulůžkem. Velký obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní kout. Sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Velký balkon, terasa krytá. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Výhled na hory a na město. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Telfs

Informace o domě (rezidenci)

Flaurling 5 km od Telfs: Útulný, komfortní selský dvůr 'Gruber', renovovaný v roce 2006. V obci, slunná poloha. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení, altán, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 200 m, autobusová zastávka 100 m, koupaliště 5 km, krytý bazén 5 km. Golfové hřiště 15 km, tenis 5 km, sportovní centrum 5 km, visutá lanovka 15 km, vlek 15 km, lyžařská škola 15 km. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 'Area 47' in 20 km. Byt se nachází v přístavbě domu, postavené v roce 2006. Zemské hlavní město Innsbruck, stejně jako Seefeld jsou autem dosažitelné do 20 minut. Několik lyžařských středisek v oblasti.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Telfs:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 621 - 1'250 m n.m.
Tržní obec Telfs se rozprostírá od údolí Oberinntal až nahoru k častem obcí Moesern a Buchen, 0a severu ohraničeno horou 'Hohe Munde' (2662 m) a na jihu tirolskou hlavní řekou Inn. Inzing 15 km. Rušná obec, 25 km východně od Innsbruck. Krytý bazén, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Turistická oblast Tirolmitte patří pro svoji slunnou polohu a lesnaté okolí k nejkrásnějším rekreačním místům severních Tyrol. Bazén. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Mösern 15 km. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Centrální poloha turistrické oblasti je ideálním výchozím bodem pro nerušené lyžování na nejrůznějších sjezdovkách. Především na Seefelder Plateau v 1200 m n.m, Kuehtai 2.020 m, lyžařská oblast Hochoetz, Gruenberg V Obsteig na Mieminger Plateau v 1.000 m, Axamer Lizum v 1.600 m a také Rangger Koepfl a mnoho jiných lyžařských oblastí nabízí radost ze sjezdování. Obzvláště oblíbené je noční lyžování v určité dny, možné povětšině mezi 19,- a 22,- hod.. Lyžařské středisko Seefeld, 10 km, počet přepravních zařízení: 29x celkem. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 250 km. Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme