• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Höpperger ★★★, Telfs

Rakousko, Tyrolsko, Telfs

Ubytování v Rakousku, Telfs
Číslo objektu: AT6410.211.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.123,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový byt 120 m2 na 2 podlažích v 1. patře, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, jídelní kout, TV-satelit a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Topení na naftu. V horním patře: 3x pokoj s dvoulůžkem. Sprcha/WC. E-topení. Velký balkon. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Telfs

Informace o domě (rezidenci)

Flaurling 5 km od Telfs: Útulný dvougenerační dům 'Höpperger'. V obci, slunná poloha. Společné: pozemek 1'500 m2, ovocná zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení, gril. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna. Parkovací místo, společné garáže u domu. Potraviny, restaurace 300 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Flaurling' 1.5 km, koupaliště 5 km, krytý bazén 5 km. Golfové hřiště 18 km, tenis 5 km, jízdárna 5 km, sportovní centrum 5 km, visutá lanovka 15 km, vlek 15 km, lyžařská škola 15 km. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 'Area 47' in 20 km. Seefeld a také zemské hlavní město Innsbruck jsou 20 minut autem, Ötztal 25 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Telfs:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 621 - 1'250 m n.m.
Tržní obec Telfs se rozprostírá od údolí Oberinntal až nahoru k častem obcí Moesern a Buchen, 0a severu ohraničeno horou 'Hohe Munde' (2662 m) a na jihu tirolskou hlavní řekou Inn. Inzing 15 km. Rušná obec, 25 km východně od Innsbruck. Krytý bazén, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Turistická oblast Tirolmitte patří pro svoji slunnou polohu a lesnaté okolí k nejkrásnějším rekreačním místům severních Tyrol. Bazén. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Mösern 15 km. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Centrální poloha turistrické oblasti je ideálním výchozím bodem pro nerušené lyžování na nejrůznějších sjezdovkách. Především na Seefelder Plateau v 1200 m n.m, Kuehtai 2.020 m, lyžařská oblast Hochoetz, Gruenberg V Obsteig na Mieminger Plateau v 1.000 m, Axamer Lizum v 1.600 m a také Rangger Koepfl a mnoho jiných lyžařských oblastí nabízí radost ze sjezdování. Obzvláště oblíbené je noční lyžování v určité dny, možné povětšině mezi 19,- a 22,- hod.. Lyžařské středisko Seefeld, 10 km, počet přepravních zařízení: 29x celkem. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 250 km. Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme