• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Telfs ★★★★, Telfs

Rakousko, Tyrolsko, Telfs

Ubytování v Rakousku, Telfs
Číslo objektu: AT6410.150.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.579,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový podkrovní byt 120 m2 v 2. patře, moderní a vkusné zařízení: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). Galerie, 1x francouzské lůžko (140 cm). 1x pokoj s dvoulůžkem. Velký obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, jídelní kout, TV-satelit, plochá obrazovka a DVD. Vstup na balkon, na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC, koupelna/sprcha/WC. Podlahové topení. Dřevěné podlahy. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Balkon, terasa. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, sauna (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Soukromý vstup. Sauna je tepidárium/bio sauna (za příplatek). Galerie jsou přístupné přes strmé schodiště z dvoulůžkových pokojů.
Ubytování v Rakousku, Telfs

Informace o domě (rezidenci)

Moderní chata 'Telfs'. 600 m od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha v obytné čtvrti. Společné: pozemek. V domě: sauna (extra), odkládací místnost na kola, ústřední topení, pračka, sušička. Parkovací místo u domu. Potraviny 600 m, obchodní centrum 800 m, restaurace, autobusová zastávka 350 m, koupaliště, krytý bazén 900 m. Golfové hřiště 7 km, tenis 900 m, vlek 13 km, kabinková lanovka 13 km, lyžařská škola 13 km, běžkařské stopy 13 km, kluziště 900 m. Atrakce v blízkosti: Innsbruck 30 km, Outdoor Park 'Area 47' 20 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Seefeld 13 km, Hochötz 27 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Telfs:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 621 - 1'250 m n.m.
Tržní obec Telfs se rozprostírá od údolí Oberinntal až nahoru k častem obcí Moesern a Buchen, 0a severu ohraničeno horou 'Hohe Munde' (2662 m) a na jihu tirolskou hlavní řekou Inn. Inzing 15 km. Rušná obec, 25 km východně od Innsbruck. Krytý bazén, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Turistická oblast Tirolmitte patří pro svoji slunnou polohu a lesnaté okolí k nejkrásnějším rekreačním místům severních Tyrol. Bazén. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Mösern 15 km. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Centrální poloha turistrické oblasti je ideálním výchozím bodem pro nerušené lyžování na nejrůznějších sjezdovkách. Především na Seefelder Plateau v 1200 m n.m, Kuehtai 2.020 m, lyžařská oblast Hochoetz, Gruenberg V Obsteig na Mieminger Plateau v 1.000 m, Axamer Lizum v 1.600 m a také Rangger Koepfl a mnoho jiných lyžařských oblastí nabízí radost ze sjezdování. Obzvláště oblíbené je noční lyžování v určité dny, možné povětšině mezi 19,- a 22,- hod.. Lyžařské středisko Seefeld, 10 km, počet přepravních zařízení: 29x celkem. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 250 km. Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme