• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Waldi ★★★, Tauplitz

Rakousko, Štýrsko, Tauplitz

Ubytování v Rakousku, Tauplitz
Číslo objektu: AT8982.301.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.648,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 100 m2 v 1. patře, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a TV-satelit. 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, sprcha/bidet/WC, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Velký balkon. Pěkný výhled na krajinu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Velice pohodlně zařízený obývací pokoj!
Ubytování v Rakousku, Tauplitz

Informace o domě (rezidenci)

Wörschachwald 5 km od Tauplitz: Uprostřed nedotčené přírody s fantastickým výhledem na Dachstein a Grimming leží tent chalupa 'Waldi'. Klidná, slunná poloha. Společné: zahrada, louka k odpočinku. (houpačka). V domě: Wireless LAN [WLAN], lyžárna, ústřední topení, pračka. Parkovací místo u domu. Potraviny 5 km, restaurace 500 m, termální bazén 12 km. Golfové hřiště 23 km, visutá lanovka 4.5 km, vlek 1.5 km, lyžařské centrum 4.5 km, lyžařská škola 4.5 km, běžkařské stopy 100 m. Přírodní jezero ke koupání 'Spechtensee' s možností rybaření 1,5 km. V přízemí domu je velkorysý vstup, odkud je širokým schodištěm vstup do prvního patra kde jsou dva prostorné byty. Celý dům (objednávkové č. AT8982.301.3) je možné objednat k samostatnému využití až pro 16 osob. Zde si užijete nedotčenou přírodu a i přesto rychle dosáhnete veškeré sportovní možnosti i zábavu pro volný čas pod širým nebem!
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Tauplitz:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 800 - 2'000 m n.m.
Lázně Bad Mitterndorf není jenom to správné místo pro zdraví, odpočinek a volnou zábavu. Zde je zážitkem také kulturní vycházka. Idylická, vhodná pro rodinou rekreaci lázeňská obec, 100 km jiho-východně od Salzburg. V obci: bar, diskotéka, krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, léčebné kúry, thalassoterapie.

informace pro letní ubytování

Nordic-walking, surfbike, dětský program o letních prázdninách, exkurze. Jezero ke koupání. Bazén vyhřívaný. Rafting. Tenis, golfové hřiště 9 jamek, Bad Aussee 12 km. Minigolf. Rajtování. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Tauplitz. 4x sedačkové lanovky, 15x vleky. Sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 80 km, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty 25 km. Přírodní kluziště, tenisová hala. Skibus. Zasněžování na Tauplitzalm, vandrování ve sněhurách.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme