• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Kulmhof ★★★, Tauplitz

Rakousko, Štýrsko, Tauplitz

Ubytování v Rakousku, Tauplitz
Číslo objektu: AT8982.200.5

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.075,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt, světlé, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice, jídelní kout a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Balkon. Pěkný výhled na krajinu. Extra. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Tauplitz

Informace o domě (rezidenci)

Tauplitz: Bytový dům 'Kulmhof'. 500 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u sjezdovek. Společné: krytý bazén (12 x 6 m). V domě: recepce, sauna, výtah, ústřední topení. Parkovací místo. Potraviny, restaurace 500 m, termální bazén 7 km. Golfové hřiště 23 km, sedačková lanovka 500 m, zastávka ski-busu 700 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pěkný výhled na okolní hory. Domácí zvířata prosíme nahlásit při rezervaci. Zde jste v srdci Rakouska s naprosto klidnou polohou a blízko lesa, přesto v místnmím centru blízko mnohočetných aktivit!
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Tauplitz:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 800 - 2'000 m n.m.
Lázně Bad Mitterndorf není jenom to správné místo pro zdraví, odpočinek a volnou zábavu. Zde je zážitkem také kulturní vycházka. Idylická, vhodná pro rodinou rekreaci lázeňská obec, 100 km jiho-východně od Salzburg. V obci: bar, diskotéka, krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, léčebné kúry, thalassoterapie.

informace pro letní ubytování

Nordic-walking, surfbike, dětský program o letních prázdninách, exkurze. Jezero ke koupání. Bazén vyhřívaný. Rafting. Tenis, golfové hřiště 9 jamek, Bad Aussee 12 km. Minigolf. Rajtování. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Tauplitz. 4x sedačkové lanovky, 15x vleky. Sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 80 km, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty 25 km. Přírodní kluziště, tenisová hala. Skibus. Zasněžování na Tauplitzalm, vandrování ve sněhurách.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme