• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Am Prebersee, Tamsweg im Lungau

Rakousko, Lungau, Tamsweg im Lungau

Ubytování v Rakousku, Tamsweg im Lungau
Číslo objektu: AT5580.100.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.403,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům, světlé, útulné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, kachlová kamna a kamna na dřevo. 1x pokoj s dvoulůžkem. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x dvoulůžko. 2 domácí zvířata (psi) povolena. Pramenitá voda z vlastní studny, ohřívá se pomocí krbových kamen (vlastní topení). Možnost mytí v původní starobylé umývárně s porcelánovou miskou a džbánem nebo u pumpy. WC v přístavku u domu. Elektřina zajištěna solárními panely.
Ubytování v Rakousku, Tamsweg im Lungau

Informace o domě (rezidenci)

Uprostřed přírodní rezervace Prebersee se nachází Preber. Oblast v zimě obzvláště oblíbená lyžaři. Jednoduchá horská chata 'Am Prebersee', 1'500 m n.m., obklopen stromy a poli. 9 km od centra Tamsweg, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 200 m od jezera, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 4'500 m2 s trávníkem a stromy. Zahradní nábytek, gril. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. 400 m pěšina k domu. Veřejné parkoviště. Supermarket 9 km, restaurace 600 m. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy, cyklistická stezka, běžkařské stopy 10 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Famingberg 15 km, Speiereck, Großeck 15 km, Aineck/Katschberg 18 km. Turistické oblasti Preber-Gebiet, Lungau, Schladminger Tauern. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Rybaření povoleno (nutné povolení) (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Tamsweg im Lungau:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'024 - 2'360 m n.m.
Vklíněná mezi Nízkými Taurami a mírnými kopci hor Nockberge leží oblast Lungau s rekreačními obcemi Tamsweg, Mariapfarr, Mauterndorf a St. Michael. Na 60 horských jezerech různých velikostí září v modravých barvách mezi horskými loukami a horskými skalisky idylické, klidné rekreační středisko, 40 km jižně od Radstadt. Diskotéka, krytý bazén, sauna, solárium, masáže. Další možnosti. Pozorudoné: hrad v Mauterndorf, jízda nostalgickým parním vláčkem. Od října 2004 je hostům k dispozici v Marienpfarr, v nejslunnějším místě Rakouska, nové zdravotní a sportovní středisko. Největší síť turistických cest (Nordic-Walking) Rakouska.

informace pro letní ubytování

Rekreační region Vám nabízí: bazén vyhřívaný. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, St. Michael. Rajtování. Rybaření. 3x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horské túry. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská oblast: St.Michael, Mauterndorf, St.Magarethen, Obertauern, Katschberg. Lyžařské středisko Skiregion Lungau, počet přepravních zařízení: 63x celkem. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme