• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Forsthaus, Strobl

Rakousko, Salzkammergut, Strobl

Ubytování v Rakousku, Strobl
Číslo objektu: AT5350.500.7

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.199,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 87 m2, v přízemí, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, kabelová TV a rádio. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x malý pokoj, 1x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Sušič na ručníky, fén. Částečně klenba.
Ubytování v Rakousku, Strobl

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný bytový dům 'Forsthaus'. 1.5 km od centra Strobl, klidná, slunná poloha, 2 km od jezera. Společné: zahrada 2'000 m2, louka k odpočinku. Zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: wellness ve vzdálenosti 400 m pro společné využití, pračka (extra). Parkovací místo. Potraviny 800 m, restaurace 100 m, pláž ke koupání 1.5 km. Golfové hřiště (18 jamek) 5 km, tenis 500 m, vlek 13 km, lyžařské centrum 10 km, lyžařské sjezdovky 13 km, půjčovna lyží 13 km, zastávka ski-busu 40 m, běžkařské stopy 50 m. Atrakce v blízkosti: St. Wolfgang/Weißes Rössl 6 km, St. Gilgen/Zwölferhornbahn 13 km, Hallstatt/Hallstättersee 34 km, Salzburg 44 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Postalm 13 km, Krippenstein 38 km, Gosau 40 km. Známá jezera v okolí: Mondesee 20 km, Attersee 27 km. Turistické oblasti Zwölferhorn, Postalm, Schafberg. Lyžařská oblast Postalm 10 km. Celkem 14 rekreačních apartmánů ležících v krásné lokalitě, přímo na potoce Weissenbach. TIp: Možnost využití všech aktivit v 500 m vzdáleném hotelu 'Bergrose' za přednostní ceny: lázně s krytým bazénem, sauna, parní lázně, solárium. Možnost snídaně a polopenze. Dětská postýlka a domácí zvířata na dotaz. Prosím pozor: K dispozici je jen 1 parkovací místo ke každému apartmánu. Maximální obsazení se nesmí překročit (vyjma děstké postýlky).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Strobl:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 540 - 1'450 m n.m.
Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 3'466 obyvatel přímo u jezera 'Wolfgangsee', 43 km východně od Salzburg. V obci: bar, krytý bazén, sauna, solárium. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Plachtění, surfování. Tenis, squash, golfové hřiště. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty. 'Klettersteig Postalmklamm', stupeň obtížnosti C a D, tip pro romantiky - svatbav 'Postalmkapelle'.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská oblast 'Postalm' slibuje spoustu zimních radovánek v nadmořské výšce více než 1200 m. Nový zimní zábavní park Fun-Park nabízí zábavu také nejmenším nelyžařům a pro rodiče tak chvilku oddechu. O dobrou náladu dětí se postarají lyžařské školky s hrami na sněhu a řadou zábavního sportovního náčiní, tak jako nejdelší zastřešený dopravní pás na 10000 m2 velké a pro děti bezpečné ploše. Již legendární záruka sněhu je zajištěna díky novým a ještě lepším sněhovým dělům. Lyžařské středisko Postalm, 12 km, poloha údolní stanice 1'200 m, počet přepravních zařízení: 7x celkem. 1x sedačková lanovka, 5x vleky, 1x dětský vlek. Celkem 20 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 15 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště. Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme