• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Zopf, Strobl

Rakousko, Salzkammergut, Strobl

Ubytování v Rakousku, Strobl
Číslo objektu: AT5350.270.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.258,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojová chata 60 m2 na 2 podlažích, stylové a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní kout a kabelová TV. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba), kachlová kamna. Koupelna, WC zvlášť. V podkroví: otevřená galerie. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Pozor prosím: nekuřácký byt. U obývacího pokoje se jedná o pohodlnopu obytnou jizbu, od kuchyně oddělenou zděnými kachlovými kamny s lavicí. Více možností k sezení, mj. čalouněné selské lůžko nebo pohodlný sedací kout. V podkroví je galerie a pokoj s dvoulůžkem. Prosím k povšimnutí: maximální obsazení 2 osobami (včetně malých dětí).
Ubytování v Rakousku, Strobl

Informace o domě (rezidenci)

Objekt ležící na pozemku hotelu Bergrose stylová, komfortní chata 'Zopf'. Ve čtvrti Weissenbach 1 km od centra Strobl, klidná, slunná poloha. Společné: krytý bazén. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: sauna, parní lázeň, solárium, whirlpool, ústřední topení. Donáška pečiva, snídaně a polopenze na vyžádání. Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, restaurace 20 m, pláž ke koupání 1 km. Golfové hřiště 7 km, tenis 1.5 km, kabinková lanovka 1.2 km, zastávka ski-busu, běžkařské stopy 50 m. Wolfgangsee je vzdáleno 1 km. Tento originální srub je obložený starožitným dřevem a zmodernizován. Zdarma můžete využít koupání v hotelu Bergrose. Zdarma ski bus od domu (2x denně do rodinného lyžařského střediska Postalm).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Strobl:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 540 - 1'450 m n.m.
Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 3'466 obyvatel přímo u jezera 'Wolfgangsee', 43 km východně od Salzburg. V obci: bar, krytý bazén, sauna, solárium. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Plachtění, surfování. Tenis, squash, golfové hřiště. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty. 'Klettersteig Postalmklamm', stupeň obtížnosti C a D, tip pro romantiky - svatbav 'Postalmkapelle'.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská oblast 'Postalm' slibuje spoustu zimních radovánek v nadmořské výšce více než 1200 m. Nový zimní zábavní park Fun-Park nabízí zábavu také nejmenším nelyžařům a pro rodiče tak chvilku oddechu. O dobrou náladu dětí se postarají lyžařské školky s hrami na sněhu a řadou zábavního sportovního náčiní, tak jako nejdelší zastřešený dopravní pás na 10000 m2 velké a pro děti bezpečné ploše. Již legendární záruka sněhu je zajištěna díky novým a ještě lepším sněhovým dělům. Lyžařské středisko Postalm, 12 km, poloha údolní stanice 1'200 m, počet přepravních zařízení: 7x celkem. 1x sedačková lanovka, 5x vleky, 1x dětský vlek. Celkem 20 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 15 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště. Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme