• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Sonnenhang, Strobl

Rakousko, Salzkammergut, Strobl

Ubytování v Rakousku, Strobl
Číslo objektu: AT5350.260.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.749,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 150 m2 na 3 podlažích: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a kabelová TV. 1x otevřený pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. Ve spodním patře: vstup. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 2x lůžko a jídelní kout. 1x zkosený malý pokoj, 1x lůžko. Sedací vana/WC. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka, odkládací místnost. Pěkný výhled na hory. Garáž. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Velká plně vybavená vestavěná kuchyně. Spousta odkládacích možností. Suterén je díky poloze ve svahu přízemní. V obývacím pokoji jídelní stůl pro 8 osob. Další možnosti k sezení v pokojích. Dětská postýlka na požádání (Euro 7,-/týden).
Ubytování v Rakousku, Strobl

Informace o domě (rezidenci)

Chalupa 'Sonnenhang'. Ve čtvrti Weissenbach, 1.5 km od centra Strobl, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 800 m2, zahrada, louka k odpočinku. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu, garáž. Potraviny 1.5 km, restaurace, krytý bazén 600 m, pláž ke koupání 1.5 km, jezero ke koupání 'Wolfgangsee'. Golfové hřiště 5 km, tenis 1.5 km, kabinková lanovka 12 km, zastávka ski-busu, běžkařské stopy 600 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Postalm 12 km. Tento rekreační dům má své jméno zcela oprávněně! Nachází se na mírném svahu ve velice slunné obytné oblasti. Jezero Wolfgangsee pouze 1,5 km. Blízkoležící rodinná lyžařská oblast Postalm je dosažitelná 2 x denně zdarma lyžařským autobusem nebo autem v 10 minutách.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Strobl:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 540 - 1'450 m n.m.
Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 3'466 obyvatel přímo u jezera 'Wolfgangsee', 43 km východně od Salzburg. V obci: bar, krytý bazén, sauna, solárium. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Plachtění, surfování. Tenis, squash, golfové hřiště. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty. 'Klettersteig Postalmklamm', stupeň obtížnosti C a D, tip pro romantiky - svatbav 'Postalmkapelle'.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská oblast 'Postalm' slibuje spoustu zimních radovánek v nadmořské výšce více než 1200 m. Nový zimní zábavní park Fun-Park nabízí zábavu také nejmenším nelyžařům a pro rodiče tak chvilku oddechu. O dobrou náladu dětí se postarají lyžařské školky s hrami na sněhu a řadou zábavního sportovního náčiní, tak jako nejdelší zastřešený dopravní pás na 10000 m2 velké a pro děti bezpečné ploše. Již legendární záruka sněhu je zajištěna díky novým a ještě lepším sněhovým dělům. Lyžařské středisko Postalm, 12 km, poloha údolní stanice 1'200 m, počet přepravních zařízení: 7x celkem. 1x sedačková lanovka, 5x vleky, 1x dětský vlek. Celkem 20 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 15 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště. Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme