• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Antritt ★★, St. Jodok im Schmirntal

Rakousko, Tyrolsko, St. Jodok im Schmirntal

Ubytování v Rakousku, St. Jodok im Schmirntal
Číslo objektu: AT6154.400.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.116,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový dům 50 m2 na 2 podlažích, jednoduché a stylové zařízení: 1x pokoj 20 m2, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na zahradu. Sprcha/WC. Podlahové topení. V horním patře: vstup. Otevřená galerie, 1x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba), 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), jídelní kout a TV-satelit. Balkon. Balkónový nábytek. Krbová kamna na vaření a k topení v kuchyni. Galerie je chodba, která je oddělená závěsem. Dětská postýlka na vyžádání.
Ubytování v Rakousku, St. Jodok im Schmirntal

Informace o domě (rezidenci)

Schmirn 5 km od St.Jodok: Stylová chata 'Antritt'. 800 m od centra Schmirn, klidná, slunná poloha ve svahu, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 270 m2 (oplocená), louka k odpočinku. Zahradní sezení, zahradní nábytek, parkovací místo. Potraviny 800 m, restaurace 2 km, autobusová zastávka 50 m. Golfové hřiště 25 km. Atrakce v blízkosti: Sterzing/Italien 25 km, Innsbruck 30 km. Malé centrum obce 800 m. Dům 1400 m n.m. nabízí překrásný výhled na okolní svět hor a na údolí Schmirntal s potokem. Zážitek 'Natur pur', velice krásná turistická oblast a bezpočet vycházkových cest přímo od domovních dveří.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, St. Jodok im Schmirntal:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'170 - 1'600 m n.m.
Nedotknutelně a nejdojemněji se ukazuje St. Jodok, vysokohorská krajina v oblasti Zillertalských Alp. Na okraji údolí Schmirn a Valser, na jedné straně údolí Wipp jsou k vidění ještě některé původní a nejkrásnější zemědělské statky Tyrol. Schmirntal je jedna z 18 vybraných horolezeckých obcí. Malá, klidná vesnice s 500 obyvatel, 30 km jižně od Innsbruck. V obci: potraviny, restaurace, sauna, solárium, masáže. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 - 20 km. TVB nabízí v létě i zimě zdarma týdně 2 - 3 doprovodné vycházky pro všechny hosty.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Steinach 5 km. Golfové hřiště 18 jamek, Rinn 30 km. Rajtování. Rybaření. Letní lyžování, Sölden/Stubaital 40 km. 2x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Zdarma doprovodná turistika. Pozoruhodné: přírodní chráněná oblast údolí Valsertal. Turistické výlety k překrásným horských jezerům a ochranným chatám, stejně jako horské tůry k ledovcům (Olperer 3.476 m, Kaserer atd.).

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Bergeralm/Sattelberg, 5 km. 1x kabinková lanovka, 2x sedačkové lanovky, 4x vleky, 2x dětské vleky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti od 4 let. Bežkařské tratě celkem v délce 20 km (5 km osvětlených), vysokohorské dráhy. 3x sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Cvičný vlek pro začátečníky v údolích Schmirntal a Valsertal. Osvětlené běžkařské stopy v Trins (10 km od St. Jodok). Schmirntal - ráj pro lyžaře.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme