• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Mucherhof ★★★, St. Jodok im Schmirntal

Rakousko, Tyrolsko, St. Jodok im Schmirntal

Ubytování v Rakousku, St. Jodok im Schmirntal
Číslo objektu: AT6154.200.1

Ubytování pro 12 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 21.840,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích, vkusné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj, jídelní stůl a kachlová kamna. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. 3x pokoj, v kazdem pokoji, 1x pohovka, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Koupelna/WC, dvojumyvadlo. Obývací pokoj v selské stylu. Balkon. Velmi pěkný panoramatický výhled. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V kuchyni jsou navíc typická kamna na dřevo. V komoře je mraznička a pračka. Kuchyň a obývací pokoj může být vytápěn jen dřevěnými kamny (dřevo na místě, cena cca 20 EUR/týden). Poplatek za pytle na odpadky 4,- EUR.
Ubytování v Rakousku, St. Jodok im Schmirntal

Informace o domě (rezidenci)

Kasern 5 km od Schmirn: Starý, velmi pěkný, stylový selský dvůr 'Mucherhof'. Ve čtvrti Kasern 3 km od centra Schmirn, klidná, slunná poloha, 12 km od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: louka k odpočinku. Ping-pong, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (houpačka, pískoviště). V domě: sauna, relaxační místnost, ústřední topení. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo. Potraviny 3 km, restaurace 100 m, koupaliště 12 km. Golfové hřiště 25 km, lyžařské centrum 12 km, sáňkařská dráha 2 km, běžkařské stopy 30 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Bergeralm 12 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Selský dvůr s typickými dřevěnými stropy pochází z roku 1703 a stojí na horských pastvinách v 1610 m n.m. Ze sousedního statku je možné obstarat čerstvé mléko. Horské turistické cesty od domu. Restaurace je otevřena jen v letních měsících (květen - říjen), v zimě je nejbližší hostinec vzdálený 2 km. Velmi známý lyžařský areál.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, St. Jodok im Schmirntal:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'170 - 1'600 m n.m.
Nedotknutelně a nejdojemněji se ukazuje St. Jodok, vysokohorská krajina v oblasti Zillertalských Alp. Na okraji údolí Schmirn a Valser, na jedné straně údolí Wipp jsou k vidění ještě některé původní a nejkrásnější zemědělské statky Tyrol. Schmirntal je jedna z 18 vybraných horolezeckých obcí. Malá, klidná vesnice s 500 obyvatel, 30 km jižně od Innsbruck. V obci: potraviny, restaurace, sauna, solárium, masáže. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 - 20 km. TVB nabízí v létě i zimě zdarma týdně 2 - 3 doprovodné vycházky pro všechny hosty.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty - Steinach 5 km. Golfové hřiště 18 jamek, Rinn 30 km. Rajtování. Rybaření. Letní lyžování, Sölden/Stubaital 40 km. 2x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Zdarma doprovodná turistika. Pozoruhodné: přírodní chráněná oblast údolí Valsertal. Turistické výlety k překrásným horských jezerům a ochranným chatám, stejně jako horské tůry k ledovcům (Olperer 3.476 m, Kaserer atd.).

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Bergeralm/Sattelberg, 5 km. 1x kabinková lanovka, 2x sedačkové lanovky, 4x vleky, 2x dětské vleky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti od 4 let. Bežkařské tratě celkem v délce 20 km (5 km osvětlených), vysokohorské dráhy. 3x sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Cvičný vlek pro začátečníky v údolích Schmirntal a Valsertal. Osvětlené běžkařské stopy v Trins (10 km od St. Jodok). Schmirntal - ráj pro lyžaře.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme