• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Magnet ★★★, St. Andrä

Rakousko, Korutany, St. Andrä

Ubytování v Rakousku, St. Andrä
Číslo objektu: AT9433.200.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.948,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 75 m2 na 2 podlažích, vkusné zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka), jídelní stůl a TV-satelit. Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem. Sprcha/WC. Balkon. Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, St. Andrä

Informace o domě (rezidenci)

Pölling: Komfortní dům 'Magnet'. Ve čtvrti Pölling, 10 km od centra St.Andrae, klidná, slunná poloha, přímo u lesa. Společné: louka k odpočinku. Dětské hřiště. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 10 km, restaurace 3 km, koupaliště 15 km. Tenis 3 km, jízdárna 3 km, lanová dráha 20 km. Rekreační objekt stojí na venkovském statku. Potraviny jsou k dispozici z vlastní výroby (mléko, chleba, salám, maso, mošt, vajícka, alkohol).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, St. Andrä:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 350 - 2'240 m n.m.
Údolí Lavandtal je krásné místo na dovolenou, nejen pro své mírné podnebí. Lavanttal patří k nejpůvabnějším údolím jihovýchodního Rakouska, zejména na jaře, kdy je ve vzduchu vůně tisíce kvetoucích ovocných stromů nebo v červnu a červenci, kdy se květy horských pastvin promění v červené koberce. Údolí Lavantal je jedním z nejoblíbenějších turistických oblastí Rakouska. Udržované turistické trasy, vhodné i pro rodiny s dětmi, nabízí odpočinek uprostřed nedotčené přírody. Region je také ideálním místem pro cykloturistiku. Celkem 350 km značených turistických tras a 540 km značených tras pro horská kola. Obce Lavanttal: Reichenfels, Bad St. Leonhard, Preitenegg, Frantschach-St. Gertraud, Wolfsberg, St. Andrä, St. Paul, St. Georgen, Lavamünd. Rekreační středisko, 50 km severo-východně od Klagenfurt. V obci: bar, krytý bazén, sauna. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Oblast s bohatou sportovní nabídkou a nabídkou pro využití volného času. Z ařízení St. Andraer See bazén. Tenis (2x krytý kurt), squash, golfové hřiště 9 jamek, St. Michael. Minigolf. Rajtování. Paragliding, letní sáňkařská dráha, St. Leonhard. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Gokard-dráha, zábavný svět s Quard parcour, Tipi-vesnicí, indoor-šplhací zahrada, lukolstřelba, jízdy na vorech, nordic-walking dráhy, nostalgická dráha, běžkařské stopy a stopy pro nordic-walking, motorové a bezmotorová létání.

informace pro zimní ubytování

Pro milovníky zimy jsou k dispozici lyžařská střediska Koralpe Klippitztörl, Weinebene a Hebalm - skutečné lyžařské ráje s 90 kilometry sjezdovek. 4x sedačkové lanovky, 25x vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, tenisová hala. Skibus. 'Lavantaler Pisten' splní požadavky všech, jak sportovců, tak nesportovců. K dispozici jsou mírné svahy pro děti a začátečníky, tak i svahy pro zkušené lyžaře.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme