• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu ★★★, Söll

Rakousko, Tyrolsko, Söll

Ubytování v Rakousku, Söll
Číslo objektu: AT6306.200.2

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.784,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 90 m2, prostorné, pěkné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj, TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x pohovka a 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar), jídelní kout. WC zvlášť, koupelna nebo sprcha. Balkon. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Söll

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, útulný dům. 800 m od centra, klidná, slunná poloha, 750 m od jezera, 800 m od sjezdovek. V domě: ústřední topení. Parkovací místo (omezený počet míst). Potraviny, supermarket 500 m, autobusová zastávka 800 m, krytý bazén 8 km, jezero ke koupání 'Ahornsee' 750 m. Lanová dráha 800 m. Turistické oblasti Wilder Kaiser 800 m. Předání klíčů probíhá v agentuře Hotel-Pension Konrad ve městě Söll. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Söll:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 703 m n.m.
Ryzí tyrolská vesnice v chráněném kotli, mezi Kufstein a Woergl (k oběma ca 15 km) a Kitzbuehel (28 km). Stanice dráhy Soell-Leukental (7 km). Krásné smrkové a borové lesy.>Tančírny, diskotéky, jezdectví, kryté lázně, otevřené bazény, sauna, solárium, masáže. Vesnice. Dopravní spojení: nádraží 'Wörgl' 13 km. Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Innsbruck (INN), 77 km, München (MUC), 188 km.

informace pro letní ubytování

Sedačková lanovka do krásných turistických oblastí 'Wilder Kaiser - Brixental' (ca 700 km turistických cest, plovárna, jezero ke koupání s půjčovnou člunů, rybolov, horolezectví, horská cyklistika, paragliding, létání, jezdectví.>Aktivní program pro děti i dospělé.

informace pro zimní ubytování

Spojení do velké lyžařské oblasti 'Wilder Kaiser-Brixental' s více než 90 dráhami a vleky, lyžařské školy, mateřská školka pro děti hostů, mini-klub, Bobo-dětský klub, běžkařská dráha, lyžařská turistika, bruslení, metaná, 3 km přírodní sáňkařské dráhy.>Sjezdovky i sáňkařské dráhy jsou ve dne i v noci osvětlené.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme