• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Toni ★★, Sölden

Rakousko, Ötztal, Sölden

Ubytování v Rakousku, Sölden
Číslo objektu: AT6450.250.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.365,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích, jednoduché zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar), 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV-satelit a kamna na dřevo. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Výhled na hory. K dispozici: dřevo (zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Sölden

Informace o domě (rezidenci)

Zwieselstein 4 km od Sölden: Útulný dvojdomek 'Toni'. Ve čtvrti Bodenegg, klidná, slunná poloha ve svahu. V domě: lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo, 30 m. Potraviny 6 km, restaurace 3 km, autobusová zastávka 500 m, koupaliště 7 km, krytý bazén 6 km, termální bazén 20 km. Golfové hřiště 40 km, tenis 7 km, sportovní centrum 7 km, visutá lanovka 7 km, vlek 5 km, zastávka ski-busu 500 m, lyžařská škola 7 km, dětská lyžařská škola 7 km, běžkařské stopy 500 m, kluziště 7 km. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 'Area 47' in 39 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Tip: denní vstup do centra volného času v Sölden je v ceně.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Sölden:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'377 m n.m.
Majestátní hory, čirý vzduch, dechberoucí výhled a stále se něco děje. To je Sölden, jedno z nejznámějších lyžařských center Alp, zimní stejně jako letní hlavní místo sportu a zábavy. Idylická, rušná vesnice s 3'166 obyvatel, 86 km jiho-západně od Innsbruck. V obci: restaurace, bar, diskotéka, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. Doprava letadlem: letiště Innsbruck (INN), 83 km. Termální lázně 'Aqua Dome' v Längenfeldu. TIP: při pořízení karty Ötztal Card je mnoho vstupů na lanovky, bazény, muzea a veřejnou dopravu v ceně.

informace pro letní ubytování

Aquapark 'Freizeitarena Ötztal'. Tenis, golfové hřiště 9 jamek, Mieming 60 km. Rajtování. Rybaření. Letní lyžování, Retten/Tiefenbachgletscher 14 km. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Zábavnípark v údolí Oetztal.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Sölden-Ötztal Arena. 7x kabinkové lanovky, 19x sedačkové lanovky, 8x vleky. Sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti od 3 let, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty 30 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, tenisová hala. Skibus (zdarma). Sportovní centrum: Arena Sölden: tenisová hala, kuželna, restaurace, fitness centrum, krytý bazén, sauna.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme