• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Isak ★★★★, Sirnitz - Hochrindl

Rakousko, Korutany, Sirnitz - Hochrindl

Ubytování v Rakousku, Sirnitz - Hochrindl
Číslo objektu: AT9571.110.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.607,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna a jídelní stůl. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar), podávací okénko. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko, 1x vysunovací lůžko, TV-satelit a plochá obrazovka. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (154 cm). Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: dřevo (zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Pozor prosím: Byt může být obsazen pouze do maximálního počtu osob (plus dětská postýlka).
Ubytování v Rakousku, Sirnitz - Hochrindl

Informace o domě (rezidenci)

Uprostřed Korutan rodinné lyžování (7 vleků) a pěší turistika v regionu Hochrindl - komfortní chata 'Isak', rok výstavby 2009. Ve čtvrti Hochrindl - Kegl 7 km od centra Sirnitz, 8 km od centra Ebene Reichenau, 30 km od centra Bad Kleinkirchheim, 22 km od jezera, 350 m od sjezdovek. Společné: přírodní zahrada. Gril, dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: terasa (40 m2), zahradní nábytek. V domě: infrasauna, ústřední topení. Výměna povlečení 1x týdně. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.3 km, supermarket 8 km, restaurace 400 m, jezero ke koupání 22 km. Golfové hřiště 17 km, jízdárna 6 km, vlek 600 m, lyžařské sjezdovky 250 m, lyžařská škola 1.3 km, sáňkařská dráha 1.5 km, běžkařské stopy 250 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Dům je výborným výchozím bodem pro různé letní i zimní sporty, jako je lyžování, pěší turistika a cykloturistika. Známá lyžařská střediska Bad Kleinkirchheim a Turracherhöhe jsou vzdáleny asi 22 km. Jezera Gogausee (cca 20 km), Millstättersee (cca 36 km) a Wörthersee (cca 38 km) jsou snadno dosažitelná autem. Sáňkařská dráha vzdálena 1,3 km. V případě příznivých sněhových podmínek můžete lyžovat přímo od domu. Sjezdovka je vzdálena cca 250 m od domu, další vlek je vzdálen cca 500 m. Krásná terasa je chráněna proti větru a slunečnímu svitu a nabízí překrásný výhled. V domě se nachází malý byt, který někdy obývá majitel domu (vlastní vchod).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Sirnitz - Hochrindl:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malebná horská vesnice Sirnitz (800 m) a hornatá oblast u Hochrindl (1600 m) patři do přírodní rezervace 16 km resp. 24 km severně od Feldkirchen. Villach 38 km. Tradice, folklorní a taneční večery. Pěkné výlety k okolním jezerům a horám Hochesterwitz a Minimundus. Cílová železniční stanice: Feldkirchen (16 km).

informace pro letní ubytování

Budete cestovat po zelených vršcích, s nádherným výhledem, mezi nimiž se ve slunečním svitu třpytí horská jezera. Pokud si bude chtít odpočinout od cestování, potom se můžete osvěžit u korutanských jezer. Do půl hodiny se autem dostanete k známým jezerům: Ossiacher See, Wörthersee a Goggausee, s čirou vodou a teplotou až 27 °C. Bazén. Rajtování. 200 km turistické cesty, horská turistika. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

7 lyžařských vleků, lyžařská škola (i pro děti), 30 km bežkařských tratí, saňkařská dráha, kluziště, protahované turistické cesty. Lyžařské středisko Sirnitz Albeck, Hochrindl, poloha údolní stanice 1'500 m, počet přepravních zařízení: 7x celkem. 1x sedačková lanovka, 6x vleky. Celkem 20 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 17 km, zimní turistické cesty 20 km. 2x sáňkařské dráhy, osvětlení částečné. Přírodní kluziště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme