• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Schallhart ★★★, Schwaz

Rakousko, Tyrolsko, Schwaz

Ubytování v Rakousku, Schwaz
Číslo objektu: AT6130.200.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 6.595,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 65 m2 v 2. patře, komfortní a vkusné zařízení: zkosený obývací pokoj/ložnice, 1x vysunovací lůžko, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Velký balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Schwaz

Informace o domě (rezidenci)

Terfens 7 km od Schwaz: Pěkný třígenerační dům 'Schallhart'. V obci, slunná poloha, 1 km od jezera. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 50 m, autobusová zastávka 10 m, pláž ke koupání 1 km. Tenis 1.5 km, lyžařské centrum 6.2 km. Zemské hlavní město Innsbruck 20 km. Cyklistické a turistické cesty od domu. Mnoho známých lyžařských středisek v blízkosti, dosažitelných autem během 20 min (např. Zillertal 25 km, Alpbachtal 30 km). V létě je k dispozici 5 horských kol a v zimě sáňky. Zdarma lyžařské kurzy pro děti ve věku 4-12 let (včetně Ski karty a půjčení lyží), na Kellerjoch a v ostatních sousedních lyžařských regionech v zimě 2011/12 (minimální délka pobytu 1 týden, kromě od vánočních svátků do Silvestra a Karnevalového týdne).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Schwaz:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 535 - 2'000 m n.m.
Stříbrná města Schwaz a Stans v údolí Inn nabízí rekreačním hostům nádherný a proměnlivý svět hor stejně jako kulturní vzácnosti Známé, idylické rekreační středisko s 13'500 obyvatel, 25 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, krytý bazén, wellness-centrum, sauna, solárium, masáže. Další možnosti. Pozoruhodné: stříbrné doly Schwaz, kříšťálový svět Swarovski ve Wattens.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis, squash. Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Beachvolleyball-hřiště. Sedačkové lanovky, turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Kellerjochbahn. 3x sedačkové lanovky, 4x vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště. Skibus. Další lyžařská střediska: Zillertal Arena Fügen 20 km, Achensee Maurach 13 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme