• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Jägerhof ★★, Schwaz

Rakousko, Tyrolsko, Schwaz

Ubytování v Rakousku, Schwaz
Číslo objektu: AT6130.150.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.180,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 80 m2, v podkroví, částéčně zkosený: vstup. 1x pokoj, 1x pohovka, 1x dvoulůžko a umyvadlo. 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba), TV-satelit. Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na krajinu.
Ubytování v Rakousku, Schwaz

Informace o domě (rezidenci)

Pillberg 7 km od Schwaz: Útulný vícegenerační dům 'Jägerhof', obklopen loukami a poli. 5 km od centra Schwaz, klidná, slunná poloha, 3 km od sjezdovek, v zeleni. Společné: terasa. Výměna povlečení 1x týdně. Snídaně a polopenze na vyžádání. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 50 m, koupaliště 5 km. Tenis 5 km, jízdárna 5 km, vlek 3 km, kabinková lanovka 18 km, lyžařská škola 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Lyžařský vlek je vzdálený 3 km od oblíbeného rodinného střediska Kellerjoch. Zillertal s jeho nejznámější lyžařskou oblastí je vzdálený cca 25 minut. Velmi dobrá poloha pro sportovní a kulturní vyžití (například: křišťálový svět Swarowski, město Innsbruck, cestování, horská turistika,...).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Schwaz:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 535 - 2'000 m n.m.
Stříbrná města Schwaz a Stans v údolí Inn nabízí rekreačním hostům nádherný a proměnlivý svět hor stejně jako kulturní vzácnosti Známé, idylické rekreační středisko s 13'500 obyvatel, 25 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, krytý bazén, wellness-centrum, sauna, solárium, masáže. Další možnosti. Pozoruhodné: stříbrné doly Schwaz, kříšťálový svět Swarovski ve Wattens.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis, squash. Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Beachvolleyball-hřiště. Sedačkové lanovky, turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Kellerjochbahn. 3x sedačkové lanovky, 4x vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště. Skibus. Další lyžařská střediska: Zillertal Arena Fügen 20 km, Achensee Maurach 13 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme