• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Pillberg ★★★, Schwaz

Rakousko, Tyrolsko, Schwaz

Ubytování v Rakousku, Schwaz
Číslo objektu: AT6130.120.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.829,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová chata 49 m2, ve zvýšeném přízemí, jednoduché a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, jídelní kout, TV-satelit, rádio a kamna na dřevo. 1x malý pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do údolí, na krajinu a na les. Vhodné pro rodiny. Zvýšené přízemí je přístupné po několika schodech. V suterénu jsou skladovací prostory a malý sklep. Z obývacího pokoje/jídelny se dostanete po strmém žebříku do malého pokoje v podkroví, který je vybaven matracemi a dětem nabízí dobrodružné přenocování. Pozor prosím: 70 litrový bojler.
Ubytování v Rakousku, Schwaz

Informace o domě (rezidenci)

Pillberg 10 km od Schwaz: Útulná, stylová horská chata 'Pillberg', 1'300 m n.m., rok výstavby 1976, renovovaný v roce 2010. Osada, klidná, slunná poloha, přímo u sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 500 m2 (oplocený). Terasa, gril, ohniště. V domě: lyžárna. Polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Příjezd (horská cesta). 50 m pěšina k domu. Parkovací místo, 50 m. Supermarket 6 km, restaurace 50 m, autobusová zastávka 60 m, koupaliště 200 m, krytý bazén 50 m. Tenis 50 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy, vlek 10 m, sedačková lanovka 150 m, lyžařské sjezdovky 10 m, lyžařská škola, dětská lyžařská škola 50 m, sáňkařská dráha 150 m, běžkařské stopy, dětské hřiště 50 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Schwaz:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 535 - 2'000 m n.m.
Stříbrná města Schwaz a Stans v údolí Inn nabízí rekreačním hostům nádherný a proměnlivý svět hor stejně jako kulturní vzácnosti Známé, idylické rekreační středisko s 13'500 obyvatel, 25 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, krytý bazén, wellness-centrum, sauna, solárium, masáže. Další možnosti. Pozoruhodné: stříbrné doly Schwaz, kříšťálový svět Swarovski ve Wattens.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis, squash. Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Beachvolleyball-hřiště. Sedačkové lanovky, turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Kellerjochbahn. 3x sedačkové lanovky, 4x vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště. Skibus. Další lyžařská střediska: Zillertal Arena Fügen 20 km, Achensee Maurach 13 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme