• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Angelina ★★★, Schruns

Rakousko, Montafon, Schruns

Ubytování v Rakousku, Schruns
Číslo objektu: AT6780.10.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.167,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 75 m2 v 1. patře, komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 33 m2, 1x vysunovací lůžko a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar), rádio a CD. Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace, terasa 20 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Byt s vlastním vchodem .
Ubytování v Rakousku, Schruns

Informace o domě (rezidenci)

Bartholomäberg 4 km od Schruns: Ve výšce 1000 m n.m. leží tent dvougenerační dům 'Angelina'. 4 km od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. K dispozici pouze pro Vás: terasa (20 m2). V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo (kryté). Potraviny 2.5 km, koupaliště 4 km, krytý bazén 4 km. Golfové hřiště 4.7 km, tenis 4 km, kabinková lanovka 4 km, zastávka ski-busu 600 m, běžkařské stopy 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Zastávka skibusu dosažitelná přírodní cestou. Dům v nezastavené poloze s nádherným výhledem do údolí Silbertal a na okolní hory. 10 km udržovaných zimních cest a okruhů se sněhurami.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Schruns:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 650 - 2'300 m n.m.
Alpské údolí Montafon je 39 km dlouhé a zahrnuje 11 obcí, obklopené horami do 3312 m (Piz Buin). Vedle obcí s převážně sportovním charakterem a bohatým programem pro volný čas vábí do Montafonu útulné, pro rodiny vhodné rekreační obce a klidné rekreační vesnice jako St.Anton, Vandas, Tschagguns, Schruns, Gargellen, St. Gallenkirchen a Gaschurn. Klidné, vhodné pro rodinou rekreaci rekreační středisko, 90 km jižně od Bregenz, 150 km jiho-západně od Innsbruck. Další možnosti. Doprava letadlem: letiště Innsbruck (INN), 140 km.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Tenis, golfové hřiště 9 jamek, Tschagguns und Partenen dalši golfové hřiště v okruhu. Rajtování. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. V létě pomoc při výstupech.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Montafon. 14x kabinkové lanovky, 23x sedačkové lanovky, 28x vleky. Sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti od 3 let, lyžařská školka pro děti od 1 rok. Bežkařské tratě celkem v délce 100 km, vysokohorské dráhy ve výšce 1'500 - 2'100 m, zimní turistické cesty 29 km. 5x sáňkařské dráhy. Bruslařská hala, přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Lyžařská místa Montafon: Silvretta Nova, Hochjoch, Golm, Schafberg, Kristberg, Grabs, Silvreta Bielershoehe, Muttersberg.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme